Viena iš labiausiai aptariamų šių dienų aktualijų yra aplinkosaugos klausimai. Ne tik kasdieniame gyvenime, tačiau ir versle. Socialinės atsakomybės ir tvarumo skatinimas įmonėje atspindi ne tik įmonės inovatyvumą, modernumą, tačiau ir produkto ar paslaugoms gamybos ar tiekimo procesų vystymo kokybę ir požiūrį į juos.

Žinoma, jog Lietuva suvartojamos atsinaujinančios energijos dalį iki 2020 m. buvo įsipareigojusi padidinti iki 23 procentų. Džiugu, jog šis tikslas jau yra pasiektas. Prie jo prisidėjo ne viena didelė bendrovė tokia, kaip:  „Mars Lietuva“, „Druskininkų Rasa“ „Pieno žvaigždės“, „Autotoja“, „AD REM“ grupės įmonės ir kt. Ir nors Lietuvoje nepasiektas aukštas žalios energijos vartojimo sąmoningumas, tačiau pasaulyje lyderiaujančios kompanijos, tokios kaip „Apple“, „Microsoft“ ir „Google“ yra pasirinkusios žaliąją energiją kaip vieną iš pagalbinių priemonių, padedančių kovoti su šių dienų klimato kaitos problemomis ir savo pasirinkimu skatina kitus sekti savo pavyzdžiu.

Trys papildomos priežastys rinktis „Inregnum“ žalią energiją savo verslui:

  1. Aplinkosaugos klausimai, gamybos proceso tvarumas ir įtaka aplinkai versle yra itin svarbūs. Klientai, pasirinkę mūsų tiekiamą žaliąją energiją, įgyja teisę naudoti skiriamąjį žaliosios energijos ženklą, kuris sukuria pridėtinę vertę jūsų reklaminėse ir įvaizdinėse įmonės kampanijose bei rinkodaroje;
  2. Aplinkai draugiškų įmonių produkcijai pirmenybę teikia ne tik Vakarų Europos ir Skandinavijos, bet ir Lietuvos organizacijų klientai. Todėl pasirinkę žalią energiją galite tikėtis ne tik tvirtesnės įmonės pozicijos klimato kaitos ir ekologijos klausimais, tačiau ir naujų klientų bei padidėjusios apyvartos.
  3. Vis daugiau Lietuvos ir pasaulio įmonių supranta aplinkosaugos problemą ir imasi tam tikrų veiksmų: pradedant nuo atliekų rūšiavimo ir baigiant žalios energijos panaudojimo planų sudarymu ir vykdymu. Žalią energiją gali naudoti kiekviena įmonė. O tai darančios įmonės, prisideda prie CO2 emisijos mažinimo ir aplinkosaugos skatinimo, švaresnės aplinkos kūrimo.

Tikime, jog žalioji energija yra neatsiejama šiandienos ir ateities energetikos dalis, padėsianti ne tik kurti pridėtinę įmonės vertę, rūpintis mus supančia gamta, bet ir kurti naujus bendradarbiavimo ryšius. Būkime atsakingi kartu!