Sparčiai augančiam „Stateta“ degalinių tinklui, kuris vienija net 101 degalinę Lietuvoje – netrukus bus pradėtas „Inregnum“ energijos tiekimas.

Aktyviai plečiant degalinių tinklą ir atidarius vieną iš moderniausių degalinių visoje Lietuvoje, A1 kelio Vilnius – Kaunas 92 kilometre, „Stateta“ neliko nepastebėta visuomenės. Įtemptu periodu skirti laiko energijos tiekėjams nebuvo ruošiamasi. Džiaugiamės, kad pakviesti įsivertinti gaunamas sąskaitas – bendrovės atstovai sutiko ir buvo nustebinti.

Sutaupymai per mėnesį pasirodė esantys neįtikėtini, nes nežinota, jog užtenka vos vieno parašo, kad gaunamos sąskaitos sumažėtų daugiau nei 10 procentų. Nepriklausomas elektros, žalios energijos ir gamtinių dujų tiekėjas „Inregnum“ pateikė skaidrų ir lankstų pasiūlymą, kuris įmonei buvo finansiškai palankus, o laiko atžvilgiu – neužtruko. Prie to prisidėjo ir operatyvūs bei tikslūs nepriklausomo energijos tiekėjo „Inregnum“ darbuotojai, kurie patenkino kiekvieną išreikštą pageidavimą kurdami ilgalaikio bendradarbiavimo viziją.

Įvardinti priežastis, dėl kurių buvo priimtas tiekimo sprendimas, yra paprasta, tai – tikslus kainų įvertinimas, kuriuo buvo palyginami visi istoriniai suvartojimo duomenys. Be to, neįtikėtinai maža tiekimo kaina, kurią „Inregnum“ siūlo visiems savo klientams, lanksti kainodara, dėl kurios vartotojai nepermoka „rinkos vilkams“ ir, žinoma, individualus ir malonus kliento aptarnavimas. Šiais laikais, kai viskas masinama, individualus priėjimas, kokybė ir tikslumas tampa vertybe.

Užsimezgusi ir finansiškai palanki partnerystė tarp „Inregnum“ ir vieno iš lyderių Lietuvoje „Stateta“ gali būti laikoma dar viena sėkmės istorija, kuomet glaudus bendradarbiavimas sustiprino santykius ir prisidėjo prie verslo augimo.