Nepriklausomo tiekėjo neturėjusi ir garantiniame tiekime buvusi įmonė „Rhenus Logistics“ sėkmingai naudojasi „Inregnum“ paslaugomis, numatomi itin dideli sutaupymai.

Metelių g. 12, Vilnius įsikūrusi „Rhenus Logistics“ priklauso vienai didžiausių logistikos grupių Europoje. Įsikūrusi naujuose, šiuolaikiniuose 12 tūkst. kv. m. ploto sandėliuose bendrovė naudojosi garantinio tiekimo paslaugomis kaip ir daugiau nei 15 tūkst. Įmonių, nepasirinkusių nepriklausomo tiekėjo.

Atsižvelgiant į tai, kad garantinio tiekimo kaina apskaičiuojama pagal vidutinę praėjusio ataskaitinio mėnesio elektros energijos biržos kainą pritaikius koeficientą 1,25 t. y. Garantinio tiekimo kaina = Biržos kaina × 1,25, „Inregnum“ pasiūlius pirkti tokiu pačiu principu, tačiau su žymiai mažesniu koeficientu, vadinamu tarpininkavimo mokesčiu, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Tai lems elektros energijos tiekimo sąskaitos sumažėjimą iki 15 proc. kiekvieną mėnesį.

Savo klientams siūlanti globalias logistikos paslaugas „Rhenus Logistics“, sutaupytą sumą galės skirti naujoms investicijoms ir procesų optimizavimui, kad kiekvienas siūlomas individualus sprendimas, susijęs su tiekimu, gamyba ir distribucija sukurtų dar didesnę pridėtinę vertę klientui.

Nepriklausomas tiekėjas didžiuojasi šios bendrovės įsitraukimu į „Inregnum“ šeimą ir tikisi, kad abipusė pagalba, glaudus bendradarbiavimas ir pozityvi žinutė kitoms įmonėms primins, kaip svarbu įvertinti visas, įmonės veiklai reikalingas sritis – kaip energijos tiekimas.