UAB „Inregnum“ tai – naujų galimybių ir ilgalaikės partnerystės ženklas. Naujas nepriklausomas elektros energijos, žalios energijos ir gamtinių dujų tiekėjas Lietuvoje veikiantis pagal nepriklausomo elektros energijos tiekimo licenciją Nr. L1-123 (NET) ir gamtinių dujų tiekimo licenciją Nr. L2-60 (GDT) ir bendradarbiavo sutartis su tarptautine elektros birža „Nord Pool AS“, AB „Litgrid“, AB „Elektros skirstymo operatorius“, AB „Amber Grid“.ir OAO „Gazprom“. Siūlantis energetikos produktus Lietuvos ir Europos rinkoms kaip nepriklausomas elektros irs dujų tiekėjas. Įmonės atstovai mano, kad konkurencija sumažins kainas rinkoje.

Bendrovė įkurta įvertinus klientų poreikius

„Nesiėmėme šios veiklos Lietuvoje iki tol, kol savo klientams negalėjome pasiūlyti mažesnės kainos už gamtines dujas ir naujų efektyvesnių elektros kainodaros planų“ – sako Linas Pečiulaitis, UAB „Inregnum“ generalinis direktorius. Lietuvoje prekiauti pradėjome šiais metais, o iki tol vertinome rinką bei ieškojome palankiausių tiekimo kelių.

„Inregnum“ siūlo visą elektros ir dujų tiekimo paslaugų paketą, dėl kokybės paskirstant energiją išlaikoma aukščiausios kokybės garantija pagal bendradarbiavimo sutartis su AB „ESO“.

Pasak pašnekovo, įmonė̇ siekia pasinaudoti atrasta gamtinių dujų tiekimo infrastruktūra ir taip dar labiau mažinti dujų kainas klientams. Bendrovė turi ambicijų auginti klientų ratą, kad galėtų patys stiprinti komandą ir dar labiau sumažinti klientų išlaidas už elektrą, žalią energiją ir gamtines dujas.

Konsultacijos – visiems

Pagal „Inregnum“ Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos išduotą energijos tiekimo licenciją, Bendrovė yra pasirašiusi susitarimą su Lietuvos Respublikos energetikos ministerija dėl Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo. „Siekiame energinio efektyvumo didinimo Europos Sąjungoje ir skatiname vartotojų sąmoningumą – teisingas energijos vartojimas gali sutaupyti net 10 proc. energijos ir sumažinti su energijos gavybos žala susijusius klimato pokyčius.“ – teigė pašnekovas.

„Tikėtis, kad vartotojai patys sužinos apie pokyčius ar imsis naujų energijos vartojimo įpročių – tikėtis naivu. Mes, kaip energetikos bendruomenės dalis, turime rūpinti, kad kiekvienas energijos vartotojas turėtų priėjimą prie jam svarbios informacijos ir žinotų, kur gali kreiptis. Esame pasiruošę su komanda teikti konsultacijas susijusias su UAB „Inregnum“ paslaugų tiekimu, elektros energijos vartojimo efektyvinimo ir rinkos liberalizacijos buitiniams vartotojams klausimais. Abejojame ar AB „ESO“ spės atlikti šią užduotį, nes kol kas nematome ryškių veiksmų ženklų.“ – pridūrė ponas Pečiulaitis.

Naujas nepriklausomas energijos tiekėjas UAB „Inregnum“ tikisi, kad naujas rinkos dalyvis padidins konkurenciją ir paskatins dar geresnes tiekimo sąlygas vartotojams. Bendrovė numato intensyvų darbą su vartotojais bei konsultacijų teikimu.