„Inregnum“ tiekia žalią energiją visoje Lietuvoje energetikos ūkio subjektams, kurie savo veiklos procesuose naudoja energiją. Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, galime pasiūlyti sudaryti tiek trumpalaikes (iki 1 metų), tiek ilgalaikes (virš 1 metų) elektros energijos bendradarbiavimo sutartis.
Įmonės tiekiama žalioji elektros energija gaunama iš saulės, vėjo, biomasės ir geoterminių, hidroterminių, jūros ir kitų vandens išteklių.
Kodėl verta rinktis žalią energiją?
  • Suteikiama teisė naudoti unikalų žalios energijos ženklą „Green energy powered by Inregnum“ rinkodaroje ir juo žymėti savo produktus;
  • Reikalinga siekiant gauti LEED, Swan ar kitus tvarumo sertifikatus;
  • Prekiaujant Skandinavijos šalyse, Vakarų Europoje ar Japonijoje, kuriose vartotojams svarbus procesų tvarumas ir įtaka aplinkai – žalios energijos ženklas patraukia daugiau dėmesio;
  • Prisidedama prie CO2 emisijos mažinimo šalyje ir pasaulyje. Didelė dalis stambių kompanijų turi CO2 emisijos mažinimo planus, kuriuose vienas esminių siekių yra energijos pakeitimas į energiją iš atsinaujinančių šaltinių.
Priklausomai nuo sunaudojamos žalios energijos kiekio ir kitų sąlygų, pasiūlysime Jūsų poreikius labiausiai atitinkančias žalios energijos tiekimo sąlygas. Papildomą informaciją Jus dominančiais klausimais galite sužinoti paskambinę tel. nr. +370 669 88111, el. paštu info@inregnum.lt arba užpildę užklausos formą.

UAB „Inregnum“ – energija Jūsų verslo augimui už konkurencingą kainą be papildomų rūpesčių