UAB “Inregnum” tiekia žalią energiją visoje Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse pramonės ir energetikos ūkio subjektams bei buitiniams vartotojams, kurie savo veiklos procesuose naudoja energiją.  Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, galime pasiūlyti sudaryti tiek trumpalaikes (iki 1 metų), tiek ilgalaikes (virš 1 metų) elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartis. Įmonės veikla Lietuvoje reguliuojama Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos, kuri yra suteikusi UAB “Inregnum” leidimą vykdyti žalios elektros energijos tiekimą.
Įmonės tiekiama žalioji elektros energija gaunama iš saulės, vėjo, biomasės ir geoterminių, hidroterminių, jūros ir kitų vandens ištekliai. Pirkdami Žaliąją energiją, klientai gauna garantiją, jog vartojant elektros energiją, išmetamas CO2 kiekis yra minimalus. Taip pat klientai įgyja teisę naudoti skiriamąjį Žaliosios energijos ženklą rinkodaroje ir ant savo produktų.

Priklausomai nuo sunaudojamos žalios energijos kiekio ir kitų sąlygų, pasiūlysime Jūsų poreikius labiausiai atitinkančias žalios energijos tiekimo sąlygas. Papildomą informaciją Jus dominančiais klausimais galite sužinoti paskambinę tel. nr. +370 669 88111, el. paštu info@inregnum.lt arba užpildę užklausos formą.

UAB „Inregnum“ – energija Jūsų verslo augimui už konkurencingą kainą be papildomų rūpesčių