Gerbiami Klientai,

Informuojame jus, kad nuo 2021 m. balandžio 1 d. bendrovė „Inregnum“ parduoda gamtinių dujų ir elektros energijos klientų krepšelį UAB „Elektrum Lietuva“.

Siekdami užtikrinti jūsų, mūsų klientų, interesus, nuo balandžio 1 d. perleidžiame savo teises ir pareigas pagal elektros energijos ir gamtinių dujų sutartis kitam nepriklausomam tiekėjui  „Elektrum Lietuva“, kuris tieks jums elektros energiją ir gamtines dujas.

 

Svarbu pažymėti:

 

  • „Elektrum Lietuva“ užtikrins energijos tiekimą jums tokiomis pačiomis sąlygomis, kurios nurodytos mūsų abipusiu sutarimu sudarytose sutartyse. Jums nereikia iš naujo pasirašyti sutarčių su naujuoju tiekėju, jos lieka galioti tokios, kokios buvo sudarytos su „Inregnum“.

 

  • Kai tik ESO atliks privalomas perjungimo procedūras, nuo balandžio mėn. 1 d., „Elektrum Lietuva“ pradės tiekti jums elektros energiją ir dujas, taip pat tvarkys Jūsų asmens duomenis, būtinus tolesniam energijos tiekimui.

 

  • Visi jūsų klausimai dėl paslaugų suteikimo ir sąskaitų išrašymo už kovo mėnesį turi būti nukreipti „Inregnum“ klientų aptarnavimui tel. +370 669 88111 arba el. paštu info@inregnum.lt. Tai reiškia, kad už šių metų kovo mėnesį suteiktas paslaugas atsiskaitote su „Inregnum“.

 

  • Klausimai dėl paslaugų teikimo, sąskaitų išrašymo bei jų apmokėjimo būdų už balandžio ir vėlesnius mėnesius jau bus sprendžiami bendrovės „Elektrum Lietuva“ klientų aptarnavimo telefonu 8 700 77000 arba el. paštu info@elektrum.lt

 

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. bendrovė „Inregnum“ nutraukia gamtinių dujų ir elektros energijos nepriklausomo tiekimo veiklą.

Pažymime, kad apie šį perleidimą taip pat informavome Valstybinę energetikos reguliavimo tarybą (VERT) bei „Energijos skirstymo operatorių“ (ESO).

 

Tikimės, kad šie pokyčiai nesukels jums nepatogumų, o mūsų partneris „Elektrum Lietuva“ tinkamai jumis rūpinsis. Būdami „Elektrum Lietuva“ klientais galėsite naudotis patogia klientų savitarnos platforma, apmokėti sąskaitas per www.vienasaskaita.lt bei turėsite galimybę pasirinkti pažangius saulės energijos sprendimus.